• 0216 419 44 34

  • 0505 047 85 85

Sama Al Deafah hotel (4 yıldız / 1700 mt) Servisli

  1. Anasayfa
  2. Mekke Otelleri

DÜZCANLAR GRUBUN işlettiği Mekke'nin Mahbas bölgesinde bulunan otel, Harem-i Şerife 1,7 km mesafededir. Harem-i Şerife ulaşım, her 5 dk ara ile 7/24 otelin karşısında inilip-binilerek servis araçları ile sağlanmaktadır. Mekke de Harem-i Şerife ulaşımı en rahat lokasyonu olan mahbes tünellerinden hareme ulaşım sağlanmaktadır. Servislerin kullandığı güzergah trafiğe kapalı olduğundan Rink servislere binmeniz ve inmeniz 2 dk üzerine çıkmamaktadır. 

7/24 resepsiyon, kat görevlileri ve geniş lobi hizmetiyle odalarınızda her temel ihtiyacınızı karşılayacak eksiksiz donanıma sahiptir. Odaların hepsinde zeminin halı ile kaplı, Klima, düz ekran uydu TV, buzdolabı, duşlu özel banyo ve tuvalet, yüz ve banyo havluları, şampuan, el sabunu, saç kurutma makinası, dahili telefon, gardrop, komidin vb. eksiksiz hizmetinize sunulmuştur.

Kalabalığı önlemek adına iki adet Yemekhanesi vardır. Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği olmak üzere 2 öğün Tabldot usulü ANJUM TURİZM aracılığı ile yemek hizmeti Türk firmaları tarafından hazırlanmaktadır. Kültürümüzün yemeklerini orada tatmak ayrıca bir avantaj sağlamaktadır. Yemeklede hergün mutlaka çorba, sulu yemek, pilav veya makarna, salata, tatlı ve meyve bulunmaktadır.

Otelin 7/24 saat açık resepsiyonu ve kat görevlileri ve ANJUM TURİZM STANT GÖREVLİSİ aracılığıyla ütü ve çamaşırhane hizmeti ve pek çok olanaktan faydalanabilirsiniz.

ayrıca lobi ve odalarında WİFİ hizmeti bulunmaktadır. 

 

SİZ İBADETİNİZİ YAPARKEN BU OTEL TÜM İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAKTADIR.